Sisukord

Tootepaigutus: kõik mis võib koeraomanikele huvi pakkuda

🎯 Kas teie ettevõttel on super toode, mida koeraomanik vajab? Kas potentsiaalsed kliendid on ka tootest kuulnud ja seda näinud? 

Tuleme appi ja teeme ära! Tootepaigutus (product placement) sobib väga kenasti jalutusringide, huvipunktide ja matkapäeviku pildimaterjali juurde. Tutvustame hea meelega koeratarvikuid (mänguasjad, rihmad, toit, maiused söögi- ja jooginõud, riided), elektroonikaseadmeid (treeningvahendid, GPS-träkkerid, kaamerad)  või inimeste matka ja spordirõivaid. Kuidas inimesed koeraga loodusesse saavad? Transpordivahendid (autod, transpordipuurid, koerakärud, kandekotid) on just täpselt see, mis meie keskkonda kpapib.

Oluline on, et product-placement toode oleks seostatav koeraomanike vajadustetega.

Jätame endale õiguse loobuda tutvustamisest praktilistel põhjustel, näitekskui me valdkonda ei tunne. Samuti loobume tootetuvustustest eetilistel kaalutlustel, kui toode võib olla ohtlik või tema omadused kaheldava tõendatusega. Huvi korral kirjutage: andres@doggotravel.eu

Kutsuge kutsu külla, koos koerajuhiga muidugi

🐾 📩 Kas te peate restorani, kauplust, hotelli, külaliskorterit, vaba aja keskust või ükskõik millist sihtkohta, kuhu klient võiks koos koeraga tulla? Tahaksite anda teada oma klientidele, et neljajalgse pereliikmega on teie teenuse kasutamine igati OK?. Muuseas – USA andmed näitavad, et miljonäridel on rohkem koeri võrreldes keskmiselt teiste majapidamistega. Rikkad inimesed eelistavad koeri – 58%-l on koerad ja ainult 37-l % on kass (Adele Melkko Masters Thesis in International Business, 2018 Turu Ülikool “Consumer Behaviour among Dog Owners”).  

Kutsuge meid külla, tuleme koos koeraga ja kirjutame sellest DoggoTravelisse loo koera silmade läbi. Natuke räägime ka peremehe enda kogemusest. Teeme mõned pildid. Küllakutseid saab meile esitada lühikesel vormil või saata kiri: andres@doggotravel.eu

Kõiki küllakutseid me ei jõua aktsepteerida, kuid R.S.V.P (vastuse) garanteerime alati. Soovitame ettevõttel pakkuda omaltpoolt teenuse testimiseks voucherit. Nii leiame teile lähima koeraomaniku, kes on külastusest ja loo kirjutamisest huvitatud.

Teil on huvi saada soovitusi, kuidas oma teenust, toodet või äriprotsesse kohendada nii, et rahul oleksid nii koeraga kui koerata kliendid? Anname konsultatsiooni vormis hea meelega nõu, ootame kutset!  

Pressikontaktid

🎟 Huvitume koerasõbralikest üritustest. Levitame infot oma jälgijaskonna seas. Saame teha üritusest lühikese videoülevaate või kirjutada uudisnupu. Pressiteated palume saata: press@doggotravel.eu