Soovid jagada oma kliendikogemusi lemmikloomasõbralikes ettevõtetes?

DoggoTravel’il on Sulle pakkumine. Otsime #käpprovereid. Aktiivseid koeraomanikke, kes aeg-ajalt või ka igapäevaselt oma koera poodi, kohvikusse või ka reisile julgevad kaasa võtta.

Võta ette oma koeraga kohviku, metsaraja, majutuspaiga või mis iganes sihtpunkti külastus. Tee seal oma koerast pilt või pildid ja kirjuta oma koera silmade läbi lühikene (200- 1000 tähemärki) kogemuse kirjeldus. 

Pikema koostöö korral loodame tulevikus pakkuda #käpproveritele boonuseid, aga esialgu piirdume au ja kuulsusega. Ja mis kõige tähtsam – võimalust teha maailm (esialgu Eesti) natukene koerasõbralikumaks. 

Viisakas küsimus – “kas koeraga on lubatud siseneda?” annab enamasti rohelise tule ka järgmistele koeraga külastajatele. Seda me ju taotlemegi, et pereliiget saaks kaasa võtta iga päev ja kõikjale. Mida rohkem me ringi käime, seda tavalisemad on hästikasvatatud koerad tänavapildis. Ja teenindusasutustes. Rongis. Restoranis. Hotellis. Muuseumis. Hea küll, loodusmuuseumi ma jahikoera ei viiks. Äkki haarab mõnel topisel veel sabast.

Meie väärtused:

🛡Usaldusväärsus. Me ei ilusta ega halvusta põhjuseta. Kogemused võivad olla erinevad ja ajas muutuda. Anname alati võimaluse kliendikogemuse pakkujale oma kommentaar lisada. Märgime ära, kas külastasime ettevõtet kutse peale või ootamatult. Kui saime arvustuse kirjutamisel tasu või teenustel allahindlust, anname sellest avalikult teada. Reklaam on alati eristatav päris kasutuskogemusest.

🐾 Iga koer on erinev. Aktiivne taksikoer või flegmaatiline bernhardiin näevad külastatavaid kohti oma nurga alt. Ka omanikud on erinevate huvide ja kogemusega. DoggoTraveli kogemused panevad kokku suure puslepildi. Kui rahumeelsele whippetile koht sobib, siis ei pruugi see nii olla kõigi teiste koerte jaoks.

🐾 Koerasõbralikkus võiks olla norm. Kuid mõistame ka neid ettevõtteid, kes teadlikult soovivad koertega kliente vältida. Kõik kohad ka ei sobi koertele, näiteks mürarikkad tehased või veekeskuste basseinialad. Osad inimesed on allergilised koerte karvade vastu või ei talu tugevasti lõhnavaid koeri. Selge on, et koeraomanik vastutab oma lemmiku põhjustatud kahjude korvamise eest. Aga nõme on, kui deklareeritud kliendisõbralikkus on vaid sõnakõlks ja tegelikult saadetakse koerad omanikega õue istuma või lubatakse sisse vaid kotikoeri.

😎Nalja peab saama! Elu ei ole surmtõsine ja huumoriga avanevad ka kõige lukustatumad uksed. Mõistlikkus ennekõike.