Hüvasti Tele2 SOS-nupp, tere tulemast Tractive GPS!

Otsus tehtud – loobusime edututest loomkatsetest ja hakkasime kasutama uut lemmiklooma GPS-träkkerit nimega Tractive. 

Mäletate, kirjutasime juunikuus Tele2 SOS nupu kohta, et selle telefonirakendus ei tööta nagu peab. Koera asukohta jälgimine enam ei käivitu. Uue seadme vajadus oli üsna selge juba varem, sest puuduliku funktsionaalsusega ebastabiilset seadet ei tohiks mitte mingil juhul SOS-nupuks kutsuda. See nupp vajab ise kiiresti hädaabi! Haamrit või siis pädevat IT arendajat. 

Peamine takistus Tractive seadmele üleminekul oli, et hindasime piltide järgi seadme suurust üle. Kord sattusime MyPet  Pirita Selveri poodi ja sealse sõbraliku müüja kaasabil koukisime träkkeri karbist välja. Ohoo – see ei olnud oluliselt suurem senisest. Ka seadme kinnitamine kaelarihmale või traksidele kummist klambritega osutus varasemast lihtsamaks.

Oluline erinevus Blaupunkt SOS-nupuga on, et mobiilteenuse pakkujaga lepingut ei ole vaja. Seda asendab Tractive perioodiline kasutustasu 84 € aastas ehk 7 € kuus, mida paraku saabki maksta vaid aasta kaupa. Kui võtta kahe aastane plaan, tuleb kokkuhoid 24 €. 

Esimesed muljed on väga head – aku peab tõepoolest vastu aktiivse kasutuse puhul mitu-mitu päeva. Koduse WIFI võrgu lähedusse jõudnuna suudab seade lülitada GPSi välja, ja see pikendab aku vastupidavust kolossaalselt.  Isegi kord nädalas pole mul vajadust seda laadida, ehkki kasutame seda igapäevaselt. Ma ei ole seadme akut täiesti tühjaks seetõttu suutnudki kulutada – igaks juhuks olen seadet (siis kui meelde tuleb) laadinud, et üllatusi ei tuleks. Väga mugav!

Kasutame seadet mõne aja ja kirjutame sellest peagi pikemalt. 

No Listings Found

Loading

1 Comments

Karl
oktoober 8, 2022 at 01:59

Aitäh sellise arvustuse eest! Olin täpselt selle dilemma ees, et kas nüüd valida MyKi või Tractive. Pärast selle lugemist on valik ilmselge.

Leave a Comment