Koeraga Tartu linnaruumifestivalile 16.septembril 2023 kell 14

Koeraga linnaekskursioonile

Tartu Ülikooli muuseum korraldab laupäeval 16.septembril 2023.a linnaruumifestivali “Toome müks”, mille raames toimuvad ka erinevad ekskursioonid. 

Teatavasti on oma lemmikloomaga festivalile või ekskursioonile pääsemine pigem erand, aga kell 14.00 toimub Toomemäel ühisjalutuskäik koertega. Tuuri viib läbi koeratreener Mona N. Vahtra. Kogunetakse Tartus aadressile Lossi 25, Toomkiriku varemete kõrvale.

Eesmärgiks on tutvustada Toomemäge ja selle lähiümbrust kui sobilikku keskkonda ka neljajalgsetele. Saab kasulikku teavet – jalutuskäigu ajal räägitakse ohutust liiklemisest, koera suhetest linnakeskkonnaga ja oskustest ühiskonnas toime tulemiseks.

Üritus on piletiga, selle saad osta siit. Pilet on vajalik vaid koerale, saatjad osalevad tasuta. Mine veeda tore tund linnalooduses ja võta koer kaasa!

Mona N. Vahtra – koertekas.ee koeratreener

Tunneme ekskursioonijuht Monat juba varasemast. Meie whippet Foxy kutsikakooli treener aitas palju kaasa praktiliste teadmistega, kuidas kasvatada enesekindlat koera. 

Tihti on värsketel kutsikaomanikel mure, kuidas linnakeskkonnas teistest koertest mööduda ning rongis või bussis rahulikult koos teiste inimestega liigelda. Mona praktilised treeningud aitasid jõuda igapäevaste tegevuste juures selleni, et võõrastest (ka haukuvatest) koertest enesekindlalt möödumine on täiesti enesestmõistetav. 

Suhe koeraga muutub kordades usaldavamaks ja paremaks, kui nii koer kui omanik on erinevaid kogemusi kontrollitud keskkonnas treeneri valvsa pilgu all saanud. Igal juhul tasub kogenud koeratreeneri nõuandeid ja nippe kuulata.    

Niisiis – kasutage võimalust ja minge ekskursioonile koos Monaga! Võibolla võtab ta üritusele kaasa ka oma algupärasest tõust göönu kelgukoera (Grööni koer) Raa.

#Tartu2023

Pildid Tartust ja üritusest

Loading

Leave a Comment